Tekstil Portal
Google Reklamları

Tekstil firmaları, tekstil makineleri firma dizini

Tekstil Rehberi. Tekstil Ticaret Platformu. Tekstil Online, Türkiye'deki tekstil sektöründeki müşterilerle satıcıları birleştiren en büyük tekstil sitesi.

Firma Adı Semt/Şehir Ürünleri Telefon Adres
ALTEF TEKNiK KAPLAMA SAN. VE TiC. LTD. şTi.
Web Sitesi Yok
BUCA / iZMiR Çok çeşitli Sanayi Makina ve Ekipmanlarina PTFE ( TEFLON ) ve TERMOPLASTiK Kaplama yapmaktayiz. Tekstil Sanayinde ; Hasil Merdaneleri , Ramöz ütü Merdaneleri , Apron ve Mansonlara ve diĞerlerine PTFE ( TEFLON ) Kapliyoruz. Orijinal püskürtme yöntemiyle kapladiĞimiz gibi eksiz PTFE ( Teflon ) Naylon ' da kaplamaktayiz. Endüstriyel Zemin ve Çatılara, ALTEF 2010 TERMOPLASTİK KAPLAMA Firmamız, kendi ürettiği Altef 2010 Termoplastik Polymer kaplama malzemesini; Beton, Metal, Ağaç, Mermer, Fayans üzerine izolasyon amacıyla uygulamaktadır. . Asitik ortamı olan veya olmayan, Endüstriyel fabrika zeminleri, kimya tank ve kazanları, Soğuk hava depoları zeminleri, metal veya beton su depoları, Beton veya ahşap bina çatılarını , Bina temel mantolama ve bohçalamalarında aynı malzemeyi uygulamaktayız. Mantolama ve bohçalama uygulamalarında 0. 5 mm poliüretan keçe kullanılmaktadır. Kaplamalarımızın 10(on)yıl Fabrika garantisi vardır. Ürünün dayanımı 20-25 yıldır.

+90 232 254 53 88 626.So. No: 2 K.1/2 Sirinyer
öRKON KİMYEVİ MADDELER VE PLASTİK KAP.SAN.TİC.LTD.STİ.
www.orkonkimya.com
ESENYURT / İSTANBUL ENDÜSTRİYEL PLASTİK KAPLAMA,TEFLON KAPLAMA, SİLİNDİR KAPLAMA,TAVA KAPLAMA,TEKNİK KAPLAMA.ANTİKOROZİF KAPLAMA.

+ 90 212 690 7639 DOGAN ARASLI BLV.MAHSUNİ SERİF CAD.NO:3/5 ESENYURT-İSTANBUL
YÜZEY MÜHENDİSLİK VE öZEL MALZEME TASARIMI SAN.TİC.şTİ.,PLAZMA KAPLAMA SANAYİİ
www.yuzeymuhendislik.com
PENDİK / İSTANBUL Seramik Kaplama, Tungsten Karbür Kaplama, Krom karbür Kaplama, Sert krom Kaplama, Sert Metal dolgu kaplama, soğuk kaynak, nitrasyon, sementasyon, borlama, indiksiyon, anti korozyon, godet kaplama, baskı silindiri kaplama, mil kaplama, kromoksit kaplama, özel malzeme tasarımı, plazma kaplama, soğuk kaplama, keramik kaplama

+90 216 491 74 44 Yeni Mah.Süreyya Paşa cad.Akyol sok.No:4/1

Google Reklamları