Tekstil Portal
Google Reklamları

Tekstil firmaları, tekstil makineleri firma dizini

Tekstil Rehberi. Tekstil Ticaret Platformu. Tekstil Online, Türkiye'deki tekstil sektöründeki müşterilerle satıcıları birleştiren en büyük tekstil sitesi.

Firma Adı Semt/Şehir Ürünleri Telefon Adres
SERMED MÜHENDİSLİK
www.sermedmuhendislik.com.tr
Pendik / İSTANBUL Firmamız , 12 yıllık deneyimiyle aşınan ve aşınma etkisi altında çalışan yüzeylerin seramik (Alüminyum Oksit, Krom Oksit, Zirkonyum Oksit vs. ), tungsten karbür, stellite, alaşımlı-alaşımsız çelik, molibden, bakır, bronz kaplanması, mekanik salmastra yüzeylerinin alıştırılması (lebleme-lepleme) konularında hizmet vermektedir. . .

+90 216 307 11 47 SERMED MÜHENDİSLİK METAL MAKİNA SAN.TİC.LTD. Güllübağlar Mh. Hürriyet Cd. Esenyurt Sk. No:8A 34906
Çatı Tamiri
www.http://www.catitamiri.com
Beykoz / İstanbul Bakır - Çinko Bakır ve Çinko; Oluk, Dere ve Yağmuş İnişleri Kiremit Çatı Kiremit Sistemleri ve Uygulama Braas Çatı Sistemleri Braas Çatı Sistemleri, Uzun Ömürlü ve 1. Kalite İzolasyon Teras, Temel, Çatı İzolasyon Sistemleri Nicoll Yağmur İnişleri Ekonomik ve Contasız Yağmur İnişleri Shingle ( Şıngıl ) Çatı Sistemleri Hafif ve Uzun Ömürlü Çatı Sistemleri Çatı Aktarma Güvenilir Çatı Tamiri ve Çatı Aktarma Onduvilla Çatı Sistemleri Onduvilla, Ekonomik ve Hafif Çatı Sistemleri Rheinzink Titanyumlu Çinko, İnşaat Sektörünün Son Gözdesi Onduline Çatı Sistemleri Alçıpan İşleri Çelik ÇKonstrüksiyon Sistemleri Çatı Pencere Sistemleri Osb Kaplama Mermer İşleri Montalama Sistemleri Boya - Badana İşleri Referanslarımız İçin Lütfen Sitemizi Ziyaret Ediniz www.catitamiri.com

05356097333 Kavacık
galtek galvano
www.GALTEKGALVANO.COM
İKİTELLİ / İSTANBUL kimyasal ürün satışı

0212 549 8803 ESOT SANAYİ SİTESİ A BLOK NO :9

Google Reklamları