Tekstil Portal
Google Reklamları

Tekstil firmaları, tekstil makineleri firma dizini

Tekstil Rehberi. Tekstil Ticaret Platformu. Tekstil Online, Türkiye'deki tekstil sektöründeki müşterilerle satıcıları birleştiren en büyük tekstil sitesi.

Firma Adı Semt/Şehir Ürünleri Telefon Adres
KOM ENERJİ SİSTEMLERİ San.ve Tic.Ltd.şti.
www.komenerji.com.tr
Çiğli / İZMİR KOM ENERJİ Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. elektrik enerjisi kalitesi ve verimliliği konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Firmamız en son teknoloji ekipmanlarla gerekli ölçüm ve analizleri yaparak enerji sektöründeki sorunlara en uygun çözümleri sunmaktadır. TEK FAZLI REAKTÖRLER,ŞÖNT REAKTÖRLER,HARMONİK FİLTRE REAKTÖRLERİ,HARMONİK FİLTRE v.s.

+90 232 328 25 73 10002 Sk. No:42 A.O.S.B.
PROSES MÜHENDİSLİK SAN ve TİC LTD ŞTİ.
www.proses.com.tr
Değirmiçem / Gaziantep Control Techniques İnverter Kesintisiz Güç Kaynağı(UPS) mühendislik hizmetleri ve malzeme tedariği gibi konularda faaliyet göstermekteyiz.

+90 342 339 87 70 Mitat Enç Caddesi Ünal Apt. No:15/A
zeta redüktör ltd.Şti.
www.zetatechnics.com
yenişehir / izmir siti redüktörlerinin türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. tüm sektörlere hitab eden firmamız redüktör, varyatör, elek. motoru, yöndeğiştirici, planet red. , inverter, servo motor. . . konusunda müşterilerimize uzman kadromuzla satış öncesi ve sonrası hizmet vermektedir. ürünlerimiz 3 yıl garantilidir. güven içinde çalışmak dileğiyle. . .

2324578520 1203-2 sok.no:22 kat:2 d:319 yener işmekezi

Google Reklamları